Bahreinas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Bahreinas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Bahreine

Bahreinas, tauta, apimanti daugiau nei 30 salų Persijos įlankoje, nuo antikos laikų buvo svarbiausių prekybos kelių centre. Šiuolaikinėje sostinėje Manama yra garsaus Bahreino nacionalinio muziejaus eksponatai iš senovės Dilmuno civilizacijos, klestėjusio šiame regione tūkstantmečius. Tai yra didžiausias valstijos miestas, kuriame apytiksliai gyvena 329 510 žmonių, tačiau metropolijos plotą viršija apie 628 000 gyventojų, tai yra maždaug ketvirtadalis visos Bahreino pilietybės.

Bahreino Karalystė, žinoma ir vadinama Persijos įlankos perlu, yra garsus tarptautinis verslo centras ir mėgstama emigrantų vieta, skirta gyventi ir dirbti. Šis augantis Bahreino karalystės potencialas aiškiai pastebimas daugelyje jos investavimo vietų ir lankytinų vietų.

Per pastaruosius penkerius metus Bahreine įvyko investicijų ir naujų pokyčių banga. Bahreinas visada buvo aktyvus nuomininkų rinka, tačiau dabar pastaraisiais metais pastebimai padaugėjo sandorių dėl nekilnojamojo turto pardavimo Bahreine. Taigi, kas pasikeitė, kad tai įvyktų?

Nekilnojamojo turto pasiūlymas ir paklausa už prieinamą kainą. Nekilnojamojo turto paklausą Bahreine labiau nei bet kada skatina galutiniai vartotojai.

Auganti turizmo ekonomika, iš tikrųjų iš viso į turizmą ir infrastruktūrą buvo investuota 13 milijardų BD, įskaitant dabartinio oro uosto išplėtimą, kuris padidins keliautojų pajėgumą iki 14 milijonų. Be to, išplėtus Saudo Arabijos krantinę, jos kelių pralaidumas padidės iki 132%.

Nekilnojamojo turto reguliavimo institucija tikrai padidins vietos investicijas į nekilnojamąjį turtą įvairiais būdais. sukūrus įstatymus, tokius kaip privalomos apskaitos sąskaitos, reikalingos ne plano nuosavybėms, padidės vartotojų apsauga, o tai padidins pasitikėjimą pirkėjais, priėmus daugiau sprendimų perkant nekilnojamąjį turtą pardavimui Bahreine.

Nekilnojamojo turto specialistų mokymas ir tobulinimas Bahreine taip pat yra svarbus pokytis, kuris garantuos etinę praktiką, atsakomybę ir profesionalumą pramonėje, o tai lems didesnį efektyvumą ir geresnes paslaugas.

Skaitmeninės technologijos pakeis žaidimą. Jei norite nusipirkti parduodamą turtą Bahreine ar išsinuomoti būstą, suraskite jam tinkamą nekilnojamojo turto objektą, kuris niekada nebuvo efektyvesnis, skaidrus ir patogus.
Internetiniai portalai ir programos mobiliesiems suteikia galimybę bet kam lengvai peržiūrėti visų tipų nekilnojamojo turto sąrašus, taip pat geriau suprasti įvairių sričių kainas, taip pat nuotraukas ir išsamius parduodamo turto aprašymus Bahreine. Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė nekilnojamojo turto pasaulyje, nes technologijos toliau keičia ir gerina vartotojų ir pramonės specialistų sąveiką su rinka.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 2862

Parduoda Vasarnamis, Bahreinas, Manama, Manama, center

350,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

290 m²
Vonios kambaryje yra bendras baseinas 40m2, 5 oro kondicionieriai, 60lt elektrinis katilas vonios kambaryje, plieninės durys, dušo kabina, PVC dvisluo...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB